Hakkımızda

Faaliyete geçtiğimiz andan itibaren sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edindik. Şömine imalatı, barbekü imalatı ve taş işleri konularındaki iş ve hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Deneyimli, yaptığı işi bilen elemanlarımız ile sizlere zamanında bitirilen işler ve hizmetler sunuyoruz. Tamamen kaliteli ve güvenli malzemeler kullanarak ve her zaman müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. İş ve ev ortamlarındaki görünümleri zevkli hale getiren firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere zamanında işler ve hizmetler sunmaktadır.

Şömineler

Sıcak mekanlar hazırlamak bizlerin işidir. Şömineler ile sizlere bu ortamları sunuyoruz. Dekoratif ve ısınma amaçlı kullanılan şömineler artık alternatif ısınma kaynağı olmaktadır. Ocakbaşı sohbetleri yapmak istiyorsanız, huzurlu bir ortamda odun ateşi keyfini yaşamak istiyorsanız Eser Şömine olarak hizmetinizdeyiz. Üretimini yaptığımız şömine modellerinde en göze çarpan ürün kuşkusuz ” Rustik ” şöminelerdir. bu şöminelerin başında geçireceğiniz zamanlar sizlere tatlı bir huzur verecektir. Şömineler hem alternatif bir ısınma şekli hem de ateşin inanılmaz keyfini sizlere sunmaktadır. Estetik ve doğallıkla birleştirdiğimiz Klasik ve Rustik şömine modellerimizi inceleyiniz.

Barbeküler


Barbekü modellerimizi yeriniz müsait ise evinizin bahçesinde, değilse evinizin balkonunda kullanarak, keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Izgara keyfini çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın yerinize gelip ücretsiz keşif yapalım ve size en uygun barbekü modelini sunalım. Doğaltaş malzemelerden yapacağımız barbeküler dayanıklı olup soğuk ve sıcak hava koşullarından etkilenmezler. Ailenizi güzel bir mangal keyfine hazırlayın…

 

Taş İşleri ve Uygulamaları

Doğal taşlar ile ev ve işyerlerinize farklılık kazandırıyoruz. Taş duvar yapımı, taş kaplama, kayrak taşı döşeme işleri ustalarımız tarafından seri bir şekilde yapılmaktadır. Yapı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanabileceğimiz doğal taşlarımız, isteğinize göre bol ve çeşitlilik göstermektedir. Mimari ve peyzaj işlerinde doğal taş malzemeler hem dayanıklılık hem de görsellik açısından mekanlarınıza farklılık katacaktır. Ücretsiz keşif sonucu sizlere uygun bir şekilde projelendirelim.

Satışlar


Şömineleriniz için kesilmiş odun satışlarımız işyerimizde ve sipariş verdiğinizde eve teslim şeklinde yapılmaktadır. Şömine kazanlarımız; şömine modeline göre kapasitesi belirlenerek döküm malzemeden imal edilerek yerli ve ithal kazanlar olarak satılmaktadır. Şömine aksesuarları da şöminelerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Gerek görselliği tamamlaması ve gerekse ihtiyaçtan dolayı kullanacağınız şömine aksesuarları firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.